KCAL
KALORİ HESAPLAMA FORMU

HESAPLA

-

BLOG

Neden Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi?

Bugün sizlerle son dönemin revaçta oluşumu adrese teslim diyet yemek servisini konuşalım istedik. Adrese teslim diyet yemek servisi nedir? Paket satın alırken nelere dikkat etmek lazım bunları inceledik.

Öncelikle adrese teslim diyet yemek servisi ortaya çıkaran sebepleri incelemekte fayda var. Günümüzde sağlıklı ve düzenli beslenmeye verilen önem giderek artıyor. İnsanlar artık sağlıklı beslenme konusunda daha bilinçli olmalarına rağmen, hızlı şehir hayatı ve yoğun iş temposu yüzünden beslenmelerine  dikkat edemiyor. Malesef hareket edemiyor  ve düzensiz beslenmek zorunda kalıyoruz.. Ofiste veya evde zaman tasarrufu sağlamak adına dışarıdan yemek siparişi vermeyi tercih etmek sağlıksız bir ‘fast-food’ döngüsünü beraberinde getiriyor. Hatta bu iş yoğunluğu ve yüksek tempo  yüzünden bir diyetisyene danışmayı düşünsek verilen diyet listelerini uygulamak ve listede yazılanları hazırlamak bile oldukça güç hale geldi.

 

Tüm bu problemlerden yola çıkılarak ortaya çözüm odaklı ’eve teslim diyet yemek’ hizmetleri çıktı. Peki nedir bu eve teslim diyet yemek hizmeti ?  Sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan, her şeyi onlar  sizin için yapıyorlar !

Zaman probleminiz, düzensizlik, sağlıksız beslenme ve yorgunluk problemleriniz çözülmüş oluyor ve size sadece daha sağlıklı, verimli ve fit olmak kalıyor. İşleyiş genelde sizi tanımalarını sağlayan bir form doldurmanızla ve vücut analizi yaptırmanızla başlıyor. Yaşam tarzınız, mesleğiniz, beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınız ile ilgili soruları cevapladığınız bu form inceleniyor. Verilen cevaplara uygun olarak vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak ölçüde, yaşam tarzınıza uygun, standartlardan uzak sağlıklı bir menü oluşturuluyor. Bu menüler tamamen kişiye özel, kalori ve besin değerleri size göre hazırlanmış oluyor ve kapınıza kadar taze bir şekilde ulaşıyor. Üstelik zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olarak çeşitlendirilmiş birçok menü seçeneği de mevcut. Kilo vermek isteyenler, kas yapımını artırıp fit olmak isteyenler, sporcular, vejeteryanlar ve ofis çalışanları için ayrı ayrı düşünülmüş paketlerden size uygun olanı tercih edip en kolay ve lezzetli yoldan sağlıklı beslenmenin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Değişebilmekle birlikte, genellikle günlük paket üç adet ana öğün ve iki adet ara öğünden oluşuyor. Bu da metabolizmanızı sürekli olarak canlı tutmanıza ve açlık krizleri yaşamamanıza olanak sağlıyor. Menülerde makro besin öğeleri olarak; protein, sağlıklı yağlar ve sağlıklı karbonhidratlar, mikro besin öğeleri olarak; günlük alınması gereken vitamin ve mineraller karşılanıyor ve bunun yanı sıra besinlerin fonksiyonel özelliklerine dikkat edilerek antioksidan, kansere karşı koruyucu, kalp koruyucu, kan şekerini düzenleyici, enerji verici  vb. birçok besin yer alıyor. Ayrıca yemekler tamamen doğal malzemelerle hazırlanarak sofranıza geliyor ve hiçbir katkı maddesi içermiyor. Sağlıklı pişirme yöntemleri uygulanıyor; kızartma, ateşe yakın pişirme gibi sağlıksız yöntemler yüzünden besin değeri kaybı oluşmuyor.

Peki ben tatlı yiyebilecek miyim ? diye soruyorsanız ise cevabı çok basit ‘hem de en sağlıklısından’ . Şekersiz, unsuz, katkı maddesiz fit tatlılar ara öğünlerde gözünüzü ve midenizi doyuruyor olacak.

Hayatınızı kolaylaştıran ve aynı zamanda sağlığınızı koruyan bu hizmeti vakit kaybetmeden denemelisiniz.  Size en uygun menüyü seçin ve sağlıklı yaşama bir an önce adım atın!

Our Corporate Partnerships

Sipariş Ver