KCAL
KALORİ HESAPLAMA FORMU

HESAPLA

-

NEDEN FİTCHEF

DİYET YEMEK PAKETİMİ NEDEN FITCHEF’DEN ALMALIYIM?

Yemek yemek hepimizin en büyük ihtiyaçlarından, bazılarımızın ise en büyük zevklerinden biri. Günümüzde gıda endüstrisinin geldiği nokta gereği yemekten keyif alırken yediklerimizin güvenilirliğini ve sağlıklı oluşunu sorgulamak zorunda kaldık.

Bu zorunlulukla hepimiz sağlıklı ve temiz beslenmenin önemini kavramış olduk.

Ancak sağlıklı yemek bir yana iş yoğunluğu ve stresten çoğu zaman normal bir yemek bile yiyemeden saatler geçirdiğiniz olmuştur.

Neyse ki hem sağlıklı öğünler içeren hem de tam saatinde yemek yiyebilmemizi sağlayan diyet yemek paketleri hayatımıza girdi.

EN İYİ MALZEMELER

FitChef’in üyeleri için en büyük avantajlarından biri butik hizmet anlayışıyla çok kaliteli yemekler yaparak sektöre başlamasıdır. Günlük 150 tl den başlayan yemek paketleri için yüksek kaliteli malzeme tedarik zinciri oluşturmuş olması ve bugün günlük 54 tl olan uygun fiyatlı menülerinde de aynı kaliteli malzeme tedariğini sürdürmesidir.

Yani FitChef menülerinde fiyat ne olursa olsun geçmişten gelen üstün hizmet anlayışı ve ulaşılan yüksek kalite her zaman korunur ve sürdürülür.

KİŞİYE ÖZEL BESLENME ANLAYIŞI

FitChef diyet yemek paketlerinde 1200 kalori , 1400 kalori, 1800 kalori gibi önceden planlanmış değerler önünüze konmaz. Almak istediğiniz öğün ve gün sayısını belirleyip siparişinizi oluşturduktan sonra FitChef diyetisyenleri sizi arar ve yapacağınız görüşme sonrası menünüzün besin değerleri size özel planlanır.

Yani kalıplaşmış yöntemler ve kulaktan dolma bilgiler yerine bilimsellik ve kişiye özel hizmet anlayışı ön plandadır.

KENDİ MUTFAĞINDA ÜRETİM

Diyet Yemek firmaları, sizi zayıflatma vaadiyle yemek satışı yapmak amacındalar. Bunun işin ilk iş güzel bir web sitesi kurarak başlıyorlar.

Buraya kadar her şey normal görünüyor. Peki ya yemekler? Yemekler web sitesinde hazırlanamayacağına göre o gösterişli web sitelerinin arka planında neler var hiç düşündünüz mü? Acaba yemekleriniz nereden geliyor? Kim planlıyor? Kim hazırlıyor? Maalesef bu alandaki çoğu firma sizin ismini bile bilmediğiniz catering firmalarından aldıkları hazır yemekleri paketleyip size gönderiyor.

FitChef ise tam 7 yıldır kendi mutfağında kendi yemeklerini pişiriyor.

Bu sayede yemekler malzemenin tedarik edildiği ilk noktadan üyelerine ulaştığı son noktaya kadar FitChef tarafından kontrol edilip denetleniyor.

Yemeğinizle ilgili bir şey sormak istediğinizde size cevap veren kişi direk mutfaktan biri olduğu gibi hatta dilerseniz yemeği yapan şefle bile konuşabiliyorsunuz.

Kendi mutfağında üretim yapmanın en önemli avantajlarından biri de sürekli yeni yemekler deneyebilmek ve 7 yılda yetiştirilen sağlıklı yemek konusunda uzman şeflerle her gün birbirinden lezzetli yemekler hazır hazırlayabilmek.

AÇIK MUTFAK

FitChef mutfağı üyeleri tarafından ziyaret edilebilen açık bir mutfaktır. FitChef üyeleri isterlerse gönderim ücreti ödemeden diyet yemek paketlerini FitChef’in Beşiktaştaki mutfağından kendileri alabilirler.

Hatta zaman zaman ziyarete gelen üyeler FitChef ekibiyle tanışıp yemek hazırlıklarını izleyip sağlıklı beslenme ile ilgili sorularını sorabiliyorlar.

7 YILLIK TECRÜBE

FitChef 2011 yılında İstanbul Ulus’ta kuruldu. Diyet yemek servisi alanında hizmet veren ilk firmalardan biridir. Tam 5 yıl boyunca sadece kişiye özel menü planlayan butik bir mutfak olarak hizmet verdi.

Evinde aşçısı olan iş adamlarının ve pek çok dizi/sinema oyuncusunun evine hiç reklam yapmadan sadece referans ile girmeyi başardı. Son 1 yılda gelen talepler üzerine geniş kitlelere hitap edebilmek için daha uygun fiyatlı yeni menülerini hayata geçirdi.

SÜREKLİ DİYETİSYEN DESTEĞİ

FitChef’den diyet yemek paketi aldığınızda size sunulan bir telefon hattı üzerinden dilediğiniz an konuşabileceğiniz bir diyetisyen sürekli yanınızda olur. Yemeklerle ilgili veya sağlıklı beslenme üzerine sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu sayede FitChef size sadece iyi yemekler sunmakla kalmaz sağlıklı beslenmeyi öğretir ve hayat boyu sürdürülebilir bir yaşam şekli haline getirmenizi sağlar.

ANTİBAKTERİYEL PAKETLEME

FitChef yemekleri pişirdikten sonra hızlı soğutucularla hızla soğutulur ve oda sıcaklığından uzaklaştırılır.

Sonrasında yemek tabağının içindeki havayı dışarı atan bir sistemle paketlenir mutfaktan çıkıp size ulaşana kadar ilk sizin tarafanızdan açıldığına emin olduğunuz yemeğinizi güvenle yersiniz.

SOĞUTUCULU ARAÇLARLA GÖNDERİM

FitChef diyet yemek paketleri size soğutuculu araçlarla gönderilir. Yemekleriniz size gelene kadar yol boyunca 0-4 derecede muhafaza edilir ve böylelikle bakteri oluşumu engellenir.

Size de tam saatinde sağlıklı yemeklerinizi yemenin keyfini çıkarmak kalır.

Kurumsal İşbirliklerimiz

Bize Mesaj Gönderin Sipariş Ver