KCAL
KALORİ HESAPLAMA FORMU

HESAPLA

-

INTERMITTENT FASTING (ARALIKLI ORUÇ)

Bu pakette amacımız intermittent fasting (Aralıklı oruç) beslenme programını uygulamanızı sağlamak.

Temelde 16 saat açlık 8 saat tüketim dönemini içeren bu beslenme türü lif ve protein açısından oldukça zengindir. Bu sayede acıkma süresini geciktirir.

Yapılan bilimsel çalışmalar vücut ağırlığı kaybı hedefi olan bireylerin bu beslenme türüyle pozitif sonuçlar aldıklarını göstermektedir.

Sabah- Öğle içeriğinde, her sabah 3 veya 6 yumurtalı omlet (kaloriye göre değişmektedir) veya her sabah değişen kahvaltı seçeneğini seçebilirsiniz. Öğle öğünü ise 200 gr kırmızı et, tavuk veya balık ve hindi ile, ihtiyacınız oranında sebze ve karbonhidrat ve bir dolu tabak salata içerir.

Öğle- Akşam içeriğinde ise iki yemek birbirinden farklı olacak şekilde 200 gr kırmızı et, tavuk veya balık ve hindi ile, ihtiyacınız oranında sebze ve karbonhidrat ve bir dolu tabak salata içerir.

Bu paket içeriğimizde sevmediğiniz ya da alerjiniz olan besinleri menüden çıkarmanız mümkün değildir. Böyle bir talebiniz var ise intolerans paketlerimizi almanızı öneririz.

ŞİMDİ PAKETİNİZİ OLUŞTURALIM

INTERMITTENT FASTING (ARALIKLI ORUÇ)

ÖĞÜN22 Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Paz
SABAH PEYNİRLİ MAYDANOZLU OMLET/ OTLU PEYNİRLİ COOKİE VE KAHVALTI TABAĞI MISIRLI OMLET / ORMAN MEYVELİ SMOOTHİE SCRAMBLED EGG/ KURU DOMATESLİ SİMİT VE KAHVALTI TABAĞI OTLU OMLET/ MİNİ PİZZA VE KAHVALTI TABAĞI BİBERLİ OMLET/ FISTIK EZMELİ PANCAKE KABAKLI OMLET /DOMATESLİ KİŞ VE KAHVALTI TABAĞI SADE OMLET / MERCİMEKLİ KEK VE KAHVALTI TABAĞI
ÖĞLE DANA TANDIR, MANTARLI BUĞDAY RİSOTTO, LOR PEYNİRLİ AKDENİZ SALATASI TASTY CHİCKEN TAGİNE, ARPA ŞEHRİYE PİLAVI, PANCARLI ROKA SALATASI TAZE BAHARATLI FIRINDA SOMON, PESTO PENNE, SEMİZOTU SALATASI HİNDİ ROSTO, FIRINDA BAHARATLI BABY PATATES, SICAK SALATA CONCARNE WRAP, SUSAMLI ÇUBUK KABAK, ISPANAK SALATASI KÖRİ SOSLU TAVUK, JASMİN PİLAVI, DETOKS SALATASI FİTCHEF KEBAP, MEYHANE PİLAVI, ÇOBAN SALATASI
AKŞAM RENKLİ BİBERLİ TAVUK SARMA, RATATOİLLE, LOR PEYNİRLİ AKDENİZ SALATASI NOHUTLU EKŞİLİ KÖFTE, DOMATES ÇORBASI, PANCARLI ROKA SALATASI ÇİN USULU TAVUK, LAHANA KAVURMASI, SEMİZOTU SALATASI PATLICAN KEBABI, FESLEĞENLİ CACIK, SICAK SALATA ANANAS SOSLU TAVUK IZGARA, ZEYTİNYAĞLI TAZE BÖRÜLCE, ISPANAK SALATASI İSVEÇ KÖFTE, FIRINDA KÖK SEBZE, DETOKS SALATASI TAVUK FAJİTA, MİNESTRONE, ÇOBAN SALATA

Kurumsal İşbirliklerimiz

Sipariş Ver